Blizny potrądzikowe
04.03.2024
Blizny potrądzikowe - co możesz zrobić, żeby im zapobiec?

Pryszcze, grudki, cysty, zaskórniki… zmora większości nastolatków. Niestety, jeśli zmiany są rozległe, mogą pozostawić po sobie ślady w postaci blizn. Czy istnieją dobre sposoby, aby im zapobiec?

Czytaj więcej
Strefa "T" - dlaczego tak się przetłuszcza i jak o nią dbać?
22.12.2023
Strefa "T" - dlaczego tak się przetłuszcza i jak o nią dbać?

Osławiona strefa „T” to obszar twarzy, który ma tendencję do intensywnego przetłuszczania się, szczególnie u osób młodych. Skutkiem jest błyszczenie, które czasami wygląda nieestetycznie i źle prezentuje się na zdjęciach.

Czytaj więcej
Kosmetyczne prezenty dla nastolatków - skorzystaj z naszych pomysłów!
19.12.2023
Kosmetyczne prezenty dla nastolatków - skorzystaj z naszych pomysłów!

Każdy z nas uwielbia dostawać prezenty. Dla osób bardzo młodych frajda jest jednak podwójna, a ekscytacja przed gwiazdką zaczyna się już nawet kilka tygodni wcześniej. Pragniesz sprawić swojemu dorastającemu dziecku coś szczególnego, co będzie miłą i zarazem praktyczną niespodzianką?

Czytaj więcej
Zimowa pielęgnacja młodej skóry
12.12.2023
Zimowa pielęgnacja młodej skóry

Zima jest dla skóry okresem pełnym wyzwań. Odpowiednia pielęgnacja pomoże Ci jednak częściowo uporać się z dyskomfortem i sprawić, że pomimo trudnych warunków będzie wygladała zdrowo i promiennie.

Czytaj więcej
13.10.2023
Delikatny makijaż młodej cery - jak go wykonać?

Co jest podstawą każdego, dobrze wykonanego makijażu? Na pewno gładka, jednolita cera, odpowiednio dopasowany podkład lub krem BB pomoże Ci ją zmatowić i zatuszować drobne mankamenty.

Czytaj więcej
02.10.2023
Zadbaj o cerę podczas snu: Twoja wieczorna pielęgnacja

Każdy człowiek przeznacza na sen średnio jedną trzecią część życia. Nie jest to jednak czas stracony, ponieważ podczas snu organizm ma szansę wypocząć i się zregenerować. Kiedy się dobrze wyśpisz, masz lepszy nastrój, więcej energii, a nauka z pewnością przychodzi Ci łatwiej.

Czytaj więcej
28.09.2023
Młoda skóra w wielkim mieście - jak dogłębnie ją oczyścić i pozbyć się toksyn?

O dobry stan skóry należy dbać od najmłodszych lat. Jeśli już teraz wypracujesz odpowiednie nawyki, zapobiegniesz wielu problemom dermatologicznym. Podstawowym zabiegiem jest natomiast oczyszczanie.

Czytaj więcej
27.09.2023
Jak się ubierać, żeby zmniejszyć widoczność trądziku?

Jeśli masz trądzik, z pewnością pragniesz poznać wszelkie sposoby na zmniejszenie widoczności wykwitów. Oczywiście podstawą jest leczenie, pielęgnacja i właściwe nawyki higieniczne, jednak warto wiedzieć, że również kolorystyka ubrań ma tutaj znaczenie.

Czytaj więcej
20.09.2023
Odgruzuj skórę po lecie! Kosmetyki złuszczające dla nastolatków

Lato powoli przechodzi do historii, a Ty z pewnością masz w kolekcji nowe, szalone wspomnienia. Jeśli jednak obawiasz się, że dla Twojej skóry wakacje wcale nie były tak beztroskie i aż prosi się o lekkie odgruzowanie, mamy dla Ciebie kilka propozycji kosmetyków, które przywrócą jej gładkość i świeży wygląd.

Czytaj więcej